رفتار عجیب و جنجالی بازیکنان زن در جام جهانی فوتبال زنان

به گزارش وبلاگ زیبا، بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان کامرون در دیدار برابر انگلیس در جام جهانی 2019 فرانسه با رفتارهای عجیبی نسبت به تصمیمات داوری اعتراض داشتند.

رفتار عجیب و جنجالی بازیکنان زن در جام جهانی فوتبال زنان

به گزارش، تیم ملی فوتبال زنان کامرون در جام جهانی 2019 فرانسه با شکست 3 بر صفر برابر انگلیس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند. این دیدار پر از حاشیه و لحظات جنجالی بود. بازیکنان تیم آفریقایی دو بار داور را تهدید به ترک زمین کردند.

ابتدا این کار را پیش از پایان نیمه نخست انجام دادند. داور گل مردود انگلیس را توسط VAR قبول کرد و این موضوع باعث خشم بازیکنان کامرون شد. در نیمه دوم دوباره VAR علیه این تیم عمل کرد و گل انشوت را آفساید اعلام نمود.

این اتفاق ها توسط فیفا مورد بررسی قرار خواهد گرفت، اما آن ها تنها صحنه های جنجالی بازی نبودند. در این بازی ضربه با آرنج، خطا های شدید و آب دهان انداختن دیده شد. کار تا جایی پیش رفت که در یک صحنه داور هم هل داده شد و ممکن بود تعادلش را از دست بدهد. بازیکنان کامرون در اغلب اوقات به تصمیمات داوری اعتراض داشتند و زمانی که در تونل حضور داشتند با چشمان گریان فیفا را به نژاد پرستی محکوم کردند.

سرمربی کامرون و دیگر بازیکنان ذخیره این تیم، شروع به آرام کردن هم تیمی هایشان کردند. سرمربی کامرون پس از بازی گفت که داوری بر علیه ما بود. با این حال این تصمیمات را به خاطر نژادپرستی نمی دانست. از طرفی فیل نویل، سرمربی انگلیس نسبت به چهره بدی که بازیکنان کامرون به نمایش گذاشتند واکنش نشان داد و گفت: رفتارشان خجالت آور بود. هفت میلیون نفر این بازی بین المللی را برابر کامرون با این رفتار ها تماشا کردند.

منبع: ایسنا

انت ها پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رفتار عجیب و جنجالی بازیکنان زن در جام جهانی فوتبال زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار عجیب و جنجالی بازیکنان زن در جام جهانی فوتبال زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید