طاهرزاده: نمی خواهند پرسپولیس قهرمان گردد، پیروزی در هفته نخست خیلی مهم بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این خیلی مهم بود که پرسپولیس در بازی اول لیگ بتواند 3 امتیاز را از آن خود کند.

طاهرزاده: نمی خواهند پرسپولیس قهرمان گردد، پیروزی در هفته نخست خیلی مهم بود

بهنام طاهرزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در هفته نخست لیگ برتر, گفت: این خیلی مهم بود برای پرسپولیس که در بازی اول بتواند سه امتیاز را از آن خود کند. این اتفاق از لحاظ روحی و روانی خیلی برای تیم خوب است. همچنین خیلی شادمان هستم که مهدی ترابی اولین گل فصل پرسپولیس را به ثمر رساند, چون این بازیکن فصل پیش وقتی به تیم اضافه شد خیلی کوشش می کرد تا گل بزند اما پیروز نمی شد و این مساله از لحاظ روحی و روانی روی او تاثیر گذاشته بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس چند سال در کنار هستند و مدیریت خوبی روی آنها شده است, برای همین مربی جدیدی که به این تیم می آید می تواند نتایج خوبی کسب و روند مثبت تیم را حفظ کند.

طاهرزاده در ادامه درخصوص حواشی مدیریتی پرسپولیس بیان کرد: فکر می کنم رخ دادن همه این اتفاقات برای این است که دستور از بالا می رسد تا از اعتراض طرفداران کاسته گردد. این مسائل و حواشی روی عملکرد تیم خیلی تاثیرگذار است. شما ببینید برانکو با فینالیست کردن تیم در آسیا, هزینه های قرارداد خودش را درآورد و دیگر چه دلیلی دارد که از تیم جدا گردد؟ پرسپولیس در این صندلی نباید درگیر مسائل اقتصادی و مدیریتی باشد اما هست! به هرحال پرسپولیس چند سال است که حرف اول را می زند و ضروری است برای قطع روند مثبت برانکو از تیم جدا گردد و پرسپولیس درگیر این حواشی گردد. از بالا نمی خواهند پرسپولیس قهرمان گردد, می خواهند قهرمانی بین تیم ها مخصوصاً شهرستانی ها نیز تقسیم گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طاهرزاده: نمی خواهند پرسپولیس قهرمان گردد، پیروزی در هفته نخست خیلی مهم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهرزاده: نمی خواهند پرسپولیس قهرمان گردد، پیروزی در هفته نخست خیلی مهم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید