غیبت لوکاکو در اولین بازی اینتر در سری A به دلیل اضافه وزن

به گزارش وبلاگ زیبا، مهاجم بلژیکی اینتر ممکن است به دلیل اضافه وزن بازی اول این تیم در فصل جدید سری A ایتالیا را از دست بدهد.

غیبت لوکاکو در اولین بازی اینتر در سری A به دلیل اضافه وزن

به گزارش وبلاگ زیبا، روملو لوکاکو که پس از کش وقوس های فراوان پایان در این تابستان در ازای 75 میلیون یورو از منچستریونایتد به اینتر پیوست به دلیل اضافه وزن ممکن است بازی اول این تیم ایتالیایی در رقابت های فصل 20-2019 سری A ایتالیا که مقابل تیم تازه صعود نموده لچه است را از دست بدهد.

نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا ضمن اعلام این خبر مدعی شد لوکاکو در حال حاضر 104 کیلوگرم وزن دارد، این در حالی است که کادر فنی اینتر نمی خواهد خرید جدیدشان بالای 100 کیلوگرم وزن داشته باشد. مهاجم پیشین منچستریونایتد نیز خود به این موضوع واقف است و حتی در روزهایی که اینتر تمرین نداشته، خودش اختصاصی و با شدت بیشتری تمرین نموده است.

این نشریه ایتالیایی اطلاع داد لوکاکوی 26 ساله حتی رژیم غذایی سختی گرفته است. با توجه به اینکه مائورو ایکاردی به طور کامل از ترکیب اینتر کنار گذاشه شده است، انتظار می رود سباستیانو اسپوسیتو 17 ساله در کنار لائوتارو مارتینس در خط حمله نراتزوری برای بازی با لچه قرار بگیرند.

لوکاکو که در دو فصل حضورش در منچستریونایتد در 96 بازی 42 گل به ثمر رساند، در هیچیک از بازی های پیش فصل شیاطین سرخ را به دلیل آنچه مصدومیت اعلام شد، همراهی نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غیبت لوکاکو در اولین بازی اینتر در سری A به دلیل اضافه وزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت لوکاکو در اولین بازی اینتر در سری A به دلیل اضافه وزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید