هازارد نمی تواند جای خالی رونالدو را پر کند

به گزارش وبلاگ زیبا، فرناندو مورینتس، ستاره اسبق تیم فوتبال رئال مادرید درباره خرید اخیر این تیم صحبت نموده و مدعی شده ادن هازارد، ستاره بلژیکی که از چلسی به مادرید آمده، خریدی جذاب و البته لازم بوده است. او البته مدعی شده هیچکس نمی تواند جای خالی کریس رونالدو را پر کند، حتی هازارد.

هازارد نمی تواند جای خالی رونالدو را پر کند

در تابستان 2018 کریس رونالدو تصمیم گرفت رئال مادرید را ترک نموده و به یوونتوس برود و از آن موقع رئال مادرید نتوانسته جایگزین مناسبی برای این بازیکن پیدا کند. حالا طرفداران رئال امیدوارند هازارد که به تازگی به این تیم منتقل شده بتواند ضعف تیم که باعث شده در فصل اخیر نتایج خوبی نگیرند را رفع کند.

مورینتس اما در تبادل نظر با افه در این باره این چنین گفته است: هیچکس نمی تواند جای خالی رونالدو را پر کند. چون هیچکس مثل رونالدو نیست. هازارد یکی از بهترین بازیکنان جهان است، اما قرار نیست بتواند جای رونالدو را پر کند و قرار هم نیست که این کار را بکند.

مورینتس در ادامه گفت: قرار است او در تیم رئال مادرید به خوبی هماهنگ گردد و همه توانش را برای موفقیت این تیم بگذارد. چون او بازیکنی بسیار با استعداد است. رئال مادرید به بازیکنی مانند او که بتواند در پستش تفاوت را ایجاد کند احتیاج داشت.

هازارد بعد از چندین فصل کوشش رئال مادرید برای جذب او به این تیم پاسخ مثبت داده و قرار است از ابتدای فصل آینده با لباس مادریدی ها به زمین برود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هازارد نمی تواند جای خالی رونالدو را پر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هازارد نمی تواند جای خالی رونالدو را پر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید