انصاری فرد: برای باشگاه استقلال متأسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم، وزیر ورزش به موضوع ورود کند

به گزارش وبلاگ زیبا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با دلخوری از در اختیار قرار نگرفتن بلیت دربی به این باشگاه گفت: این اتفاق سابقه نداشته و برای باشگاه استقلال و دیگر مسئولان ذیربط متأسفم.

انصاری فرد: برای باشگاه استقلال متأسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم، وزیر ورزش به موضوع ورود کند

به گزارش وبلاگ زیبا، محمدحسن انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: مایه تأسف بسیار است که شاهد هستیم برای دربی پیش رو، حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. چنین اتفاقی هرگز سابقه نداشته است. در گذشته، شاید مواردی بود که به باشگاه میهمان تعداد کمی بلیت داده باشند، اما متأسفانه به رغم پیگیری های مکرر در دو سه روز گذشته، فقط وعده های پوچ و توخالی و دروغین تحویل گرفته ایم و امروز و فردا کردن های بسیاری را شنیدیم. حالا باید بگوییم حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: شرکت توسعه و نگهداری به ما می گوید، سهمیه شما را به باشگاه استقلال داده ایم و باید از آنها بلیت بگیرید و باشگاه استقلال می گوید، خودمان مراجعه نماینده داریم، بلیت کم می آوریم و نمی توانیم به شما بلیت بدهیم. مسبب این بی نظمی و بی اخلاقی، هر فرد یا گروهی باشد برایشان متأسف هستم و این شرایط را نشان دهنده بی اخلاقی آنها می دانم.

وی ادامه داد: شکایت رسمی خود را به کمیته اخلاق ارسال خواهیم کرد. از شخص وزیر ورزش و جوانان درخواست می کنم به این ماجرا ورود و با مسببان این اتفاق برخورد نمایند. همچنین جا دارد از رئیس شورای تأمین که امروز برای تهیه بلیت سهم باشگاه پرسپولیس، تکاپو و پیگیری زیادی داشتند تشکر کنم. بنده در این باره کوتاه نخواهم آمد و اگر با مسببان این اتفاق برخورد نگردد، تصمیم خواهم گرفت و آن وقت ریز ماجرا را به مردم می گویم.

انصاری فرد گفت: رسم بر این است که باشگاه به مربیان، بازیکنان و دیگر اعضای تیم، اهالی رسانه، پرسنل و مدیران باشگاه، اسپانسرهای خود و دیگر ارباب رجوع و به ویژه پیشکسوتان گرانقدر بلیت می دهد. هر باشگاه چه میزبان و چه میهمان در دربی سهمیه ای دارد و مایه تأسف است که در یک بازی بچه گانه و یک بی نظمی آشکار، شاهد آن هستیم که حتی یک برگه بلیت عادی و حتی طبقه دوم هم به باشگاه پرسپولیس تحویل داده نشده است، چه رسد به این که بلیت وی آی پی و یا صندلی در اختیار پرسپولیس بگذارند. به خاطر این شرایط ما به ناچار حضور میهمانان مالی، ویژه و پیشکسوتان خود را هم کنسل کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بنده این اتفاق را ناشی از بی نظمی می دانم و نمی دانستم کارشکنی ها علیه پرسپولیس بعد از این قهرمانی ها تا این حد شدت خواهد گرفت. این را با صدای بلند بگویم که اولاً انصاری فرد با این اتفاقات تخریب نمی گردد و دوماً پرسپولیسی ها هم ما را درک نموده و از ما دلگیر نخواهند شد و این بی اخلاقی را هم باید در کنار برخی اتفاقات دیگر در کارنامه دربی ها ثبت کرد. حالا خوب درک می کنم که موفقیت های سرخ های با غیرت چه ترسی به جان بسیاری انداخته است.

متأسفم و باید بگویم این بازی ها نخ نما شده است و هیچ تاثیری در روند کار ما نخواهد داشت. وی با بیان این جمله اضافه کرد: بنده به سهم خود از اعضای تیم پرسپولیس و پیشکسوتان گرانقدر عذر می خواهم که چنین اتفاقی اتفاق افتاده است. برای بنده ناراحت نماینده است که می شنوم آقای پروین نصف شب برای دو میهمان خود و دیگر پیشکسوتان عزیز دنبال بلیت بوده اند و حتی به بلیت عادی هم قناعت نموده اند، اما... . این اتفاق باید پیگیری گردد و برخورد قاطع و لازم صورت گیرد وگرنه خودم با ذکر جزئی ترین مسائل، حرف هایی خواهم زد که از برخورد قاطع هم مؤثرتر باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: حتی یک برگه بلیت هم به باشگاه پرسپولیس نداده اند. این اتفاق سابقه نداشته و برای باشگاه استقلال و دیگر مسئولان ذیربط متأسفم. اگر برخورد لازم صورت نگیرد همه چیز را خواهم گفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انصاری فرد: برای باشگاه استقلال متأسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم، وزیر ورزش به موضوع ورود کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: برای باشگاه استقلال متأسفم، به کمیته اخلاق شکایت می کنیم، وزیر ورزش به موضوع ورود کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید