جایگزین بوتاکس ، در چند هفته 3 سال جوان تر شوید!

به گزارش وبلاگ زیبا، آیا می دانستید که با ورزش ماهیچه های صورت، جوان تر به نظر می رسید؟ این مطلب را بخوانید.

جایگزین بوتاکس ، در چند هفته 3 سال جوان تر شوید!

به گزارش وبلاگ زیبا، پیری پوست فرایند اجتناب ناپذیری است و پوست صورت هم از این قاعده مستثنا نیست با توجه به نتایج به دست آمده از نتایج تمرین های منظم صورت در خانم ها بعد از 20 هفته، معین شد ورزش صورت باعث می گردد تا افراد سه سال جوان تر به نظر برسند، اما نکته اصلی این است که آیا این روش برای همه می تواند مفید باشد؟

دکتر مراد عالم، معاون رئیس و متخصص پوست و مو در دانشکده پزشکی دانشگاه فاینبرگ می گوید: شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ورزش های صورت ظاهر پوست را بهبود می دهد و بعضی از علایم پیری را کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید: فیلم | چگونه عضلات صورت را ورزش دهیم؟ | یوگای صورت راهی برای جوان تر دیده شدن

  • در بیست هفته 3 سال جوان تر شوید!

تمریناتی برای عضلات صورت مفید است که به طور یکسان مانند تمرین های عضلانی بدن باعث تقویت عضله می گردد. هرچه ماهیچه های صورت قوی تر شوند، حجمشان افزایش می یابد و فضای بیشتری را درست زیر پوست صورت اشغال می نمایند.

عضلات قوی همچنین به نگه داشتن چربی یاری می نمایند و از ریزش آن ها و افتادگی پوست جلوگیری می نمایند که معمولاً با پیری صورت همراه است. در حالی که تمرین های صورت چیز جدیدی نیستند،

نویسندگان مطالعه می گویند این اولین نگاه علمی در باره تأثیر تمرینات ورزشی صورت در بهبود ظاهر و کاهش علایم پیری است.

  • ورزش صورت جایگزین بوتاکس و عمل زیبایی

این تیم تحقیقاتی به همراه یکی از اعضای تیم Happy Face Yoga یک برنامه ورزشی صورت ایجاد کردند. شرکت نمایندگان در این آزمایش 32 تمرین متمایز هر کدام به مدت یک دقیقه انجام دادند. این مطالعه به آنالیز اثر همه این تمرینات در ظاهر صورت می پردازد. تمرینات به صورت جداگانه مورد مطالعه قرار ندریافتد، بنابراین، کاملا معین نیست که کدام تمرین ها سودمندتر بودند.

  • یاری دریافت از مربی

اگر می خواهید چند سال جوان تر به نظر برسید، برنامه ورزش صورت خود را طراحی کنید. برای این کار می توانید با یک مربی یوگای صورت مشورت یا می توانید راه چاره خود را ایجاد کنید. دکتر لاریسا گسکین، فوق تخصص پوست و مو در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک می گوید باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشید. تمرینات صورت به عنوان یک روش جلوگیری از پیری متداول شده است. در حالی که تمرینات صورت مضر نیست، احتمالاً می تواند سرعت ظهور علایم پیری را محدود کند و افراد نباید انتظار داشته باشند که شاهد یک تغییر عظیم در این فرایند باشند.

مزایای ورزش صورت برای جلوگیری از ظهور زودرس علایم تنها با ترکیبی از گزینه های دیگر مانند استفاده از فیلرها و دیگر مداخلات بهداشتی آرایشی غیر تهاجمی یا نیمه تهاجمی حاصل می گردد. ترکیب تمرینات صورت با دیگر روش ها به احتمال زیاد دستیابی به بهترین نتیجه را برای فرد به ارمغان می آورد.

منبع: health line ترجمه از خراسان

بیشتر بخوانید:

چگونه صورتمان را چاق کنیم؟ | 12 روش طبیعی برای داشتن گونه های برجسته

فیلم | از بین بردن پف و سیاهی دور چشم با این محلول خانگی

چگونه با ورزش کردن کرونا نگیریم؟ | پروتکل ورزشی مناسب در روزهای قرنطینه

تصاویر | 10 حرکت کششی برای برطرف درد و تقویت زانو

منبع: همشهری آنلاین

به "جایگزین بوتاکس ، در چند هفته 3 سال جوان تر شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایگزین بوتاکس ، در چند هفته 3 سال جوان تر شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید