حق وردی: باید ثابت کنیم نتایج فصل گذشته یک اتفاق بود، لیست تیم ملی انگیزه بازیکنان را بیشتر می نماید

به گزارش وبلاگ زیبا، حجت حق وردی، مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: حضور در اردوی تیم ملی انگیزه تمامی بازیکنان را برای درخشش در مسابقات لیگ بیشتر خواهد نمود.

حق وردی: باید ثابت کنیم نتایج فصل گذشته یک اتفاق بود، لیست تیم ملی انگیزه بازیکنان را بیشتر می نماید

حجت حق وردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ زیبا با اشاره به روند آماده سازی تیمش برای حضور در فصل جدید لیگ برتر گفت: ما تمرینات منظمی را طبق برنامه کادر فنی انجام می دهیم و خوشبختانه پیکان شرایط خوبی دارد. برای فصل جدید تغییرات نسبتاً زیادی در تیم اجرا شده است و بازیکنان خوبی هم به تیم ما اضافه شده اند. بازی های تدارکاتی به تیم ما یاری می نماید تا بازیکنان برای آغاز لیگ برتر بیشتر با یکدیگر هماهنگ شوند. امیدوارم که تا آغاز لیگ به آمادگی کامل برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که هدف پیکان در فصل جدید چیست، بیان نمود: شرایط تیم هایی که دنبال قهرمانی هستند تعیین است و تیم ما هم در فصل جدید دنبال دریافت نتایج خوب و به دست آوردن یک صندلی آبرومندانه است. متأسفانه در فصل گذشته شرایط خاصی داشتیم و نتایجی که گرفتیم راضی کننده نبود. ما در فصل جدیدی باید ثابت کنیم که نتایج سال قبل اتفاقی بود. مطمئناً بازیکنان و کادر فنی این انگیزه را دارند تا فصل متفاوتی را برای پیکان رقم بزنند.

حق وردی با اشاره به این موضوع که انگیزه بازیکنان لیگ فزونی در فصل جدید نسبت به سال گذشته بیشتر خواهد شد، توضیح داد: آخرین لیست تیم ملی نشان داد که کادر فنی تیم ملی عملکرد تمامی بازیکنان را زیر نظر می گیرند و این موضوع قطعاً انگیزه تمامی بازیکنان را برای درخشش در مسابقات لیگ بیشتر خواهد نمود. من هم کوشش می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و هدفم این است که در فصل جدید به تیم ملی دعوت شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حق وردی: باید ثابت کنیم نتایج فصل گذشته یک اتفاق بود، لیست تیم ملی انگیزه بازیکنان را بیشتر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق وردی: باید ثابت کنیم نتایج فصل گذشته یک اتفاق بود، لیست تیم ملی انگیزه بازیکنان را بیشتر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید