افتتاح هزار و 48 پروژه در قم طی چهار سال گذشته

به گزارش خبرنگاران، سید مهدی صادقی ظهر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان قم که در تالار معصومیه استانداری قم برگزار، گفت: شرایط اکنون کشور خاص است و خروج آمریکا از برجام شرایط را سخت تر نموده اما مشکل اساسی و اصلی ما از درون کشور است. اگر قدری همدلی و انسجام ایجاد گردد از بسیاری هزینه ها کاسته گردیده و دشمن نیز از نقشه هایش ناامید می گردد.

افتتاح هزار و 48 پروژه در قم طی چهار سال گذشته

وی بیان داشت: برای افزایش بهره وری چاره ای جز مدیریت بهینه مصارف و منابع نداریم و به ویژه در مصرف بهینه آب که موضوعی ملی است باید بیشتر کوشش گردد.

استاندار قم ضمن توصیه به مدیران عنوان نمود: مدیران در تصمیماتشان نگرش ملی داشته باشند. همچنین اگر مدیری به بخشی از استان سفر می نماید بخشدار را اطلاع دهد.

وی ادامه داد: از مدیران خواستاریم در اعمال مصوباتی که در ماده 27 ذکر و اختیاراتی که به آن ها تفویض گردیده کوشش نمایند و هر برنامه ای در واگذاری پروژه به بخش خصوصی دارند را به سازمان بودجه اطلاع دهند.

صادقی توضیح داد: ما چاره ای جز واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی نداریم و مدیران باید در این باره کوشش نمایند.

افزایش دو برابری اعتبار ستاد رونق فراوری

وی در ادامه با اشاره به پروژه های افتتاحیه در هفته دولت اضافه کرد: 181 پروژه با اعتبار 471 میلیارد تومان طی هفته دولت در قم افتتاح می گردد.

وی ادامه داد: از سال 94 تاکنون در قم هزار و 48 پروژه با اعتبار حداقل 2 هزار و 399 میلیارد تومان افتتاح گردیده است.

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود به ستاد رونق فراوری اشاره و ابراز کرد: سال گذشته سهم استان قم در این ستاد 500 میلیارد تومان بود که این میزان در امسال به دو برابر افزایش یافته است. امید که در جذب این اعتبار و کمک به شکوفایی صنعت قم کوشش گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افتتاح هزار و 48 پروژه در قم طی چهار سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با افتتاح هزار و 48 پروژه در قم طی چهار سال گذشته

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید