درباره خرید جدید استقلال که خیلی دیر آمده: پاتوسینیو!

به گزارش وبلاگ زیبا، درباره خرید جدید استقلال که خیلی دیر آمده: پاتوسینیو!

درباره خرید جدید استقلال که خیلی دیر آمده: پاتوسینیو!

آرمن ساروخانیان ، وقتی فردوسی پور و فتحی در برنامه 90 بحث داغی درباره ماجرای انتقال پاتوسی به استقلال داشتند، تصور نمی شد که همین بازیکن کمتر از 48 ساعت بعد بتواند مقابل پارس جنوبی جم بتواند ستاره زمین گردد و با تنها 76 دقیقه بازی خودش را در دل طرفداران آبی پوشان جا کند.

سیر اتفاقات درباره هافبک آفریقای جنوبی استقلال پس از مشاجره نیمه شب دوشنبه خیلی سریع رخ داد. سه شنبه فدراسیون اطلاع داد که اجازه بازی او رسیده و ساعتی قبل از بازی اعلام شد که او در ترکیب اصلی است، هرچند شفر در نشست خبری گفته بود که او به تمرین بیشتری احتیاج دارد.

کسانی که فیلم بازی های پاتوسی را دیده بودند، ادعا داشتند که او بازیکن باکیفیتی است و می تواند بیشتر از گونسالوس و منشا به استقلال یاری کند، ولی کمتر کسی از او تصور چنین آغاز رویایی داشت.

بازیکنی که تازه به تیم جدیدی اضافه می گردد، معمولا برای هماهنگی با شرایط تیم و لیگ جدید به کمی زمان زیاد دارد و وقتی برای کسب اجازه بازی بلاتکلیف باشد، این تطبیق پذیری سخت تر می گردد، ولی پاتوسی طوری بازی کرد که انگار مدت هاست در لیگ ایران و برای استقلال بازی می نماید. -

گل اول استقلال روی کرنر پاتوسی تا حدودی اتفاقی بود، ولی گل که روی کرنر دوضرب و ارسال او این بار با پای چپ زده شد، تبحر این بازیکن در ضربه به توپ و ضربات ایستگاهی را آشکار کرد. این تمام درخشش هافبک جدید استقلال نبود و او با پاس های تکضرب و دقیق و حرکات تکنیکی و دریبل های به موقع توانست ریتم خوبی به تیمش بدهد و استقلال را به گمشده ای که از زمان رفتن جبارف دنبالش می گشت، برساند.

استقلال برای نیم فصل اول برای این پست روی نویمایر حساب نموده بود، ولی انتخاب شفر همه را ناامید کرد و فرشید اسماعیلی هم نتوانست در این پست انتظارات را برآورده کند.

پاتوسی اما با پیراهن شماره 5 یک شماره ده درخشان برای استقلال بود که می تواند خیال طرفداران را برای بازیسازی و کنترل میانه زمین راحت کند. تنها حسرت طرفداران این است که چرا چنین بازیکنی این قدر دیر به تیم اضافه شد و تنها 12 بازی دیگر در لیگ برتر فرصت دارد به میدان برود، در حالی که استقلال هفت امتیاز با صدر جدول فاصله دارد و چهار تیم را بالاتر از خودش در کورس قهرمانی می بیند. پاتوسی در لیگ قهرمانان آسیا هم می تواند مهره مهمی برای استقلال در گروه مرگ باشد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "درباره خرید جدید استقلال که خیلی دیر آمده: پاتوسینیو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درباره خرید جدید استقلال که خیلی دیر آمده: پاتوسینیو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید