مرفاوی: صحبت هایی با فکری برای حضور در نساجی داشته ام، سال هاست ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد

به گزارش وبلاگ زیبا، صمد مرفاوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: صحبت هایی با محمود فکری برای حضور در نساجی داشته ام، اما فعلاً همه چیز مسکوت مانده است.

مرفاوی: صحبت هایی با فکری برای حضور در نساجی داشته ام، سال هاست ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد

صمد مرفاوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ زیبا، درباره بحث حضورش در تیم نساجی مازندران گفت: بله، صحبت هایی با محمود فکری داشتم و او پیشنهای به من برای حضور در تیم نساجی داد. قرار شد نشست ها و همکاری ما ادامه داشته باشد، اما بعد از بازی نساجی و ماشین سازی هنوز صحبتی با من نشده است و این موضوع مسکوت باقی مانده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است به عنوان مدیر فنی به تیم نساجی اضافه گردد، توضیح داد: بله، در همین حیطه صحبت کردم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه درباره شرایط این باشگاه و اختلاف مدیریتی پیش آمده در استقلال گفت: این اتفاق چیز جدیدی نیست. چندین سال است استقلال به لحاظ مدیریتی مشکل دارد و همین مسئله به تیم ضربه زده است. ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد و مدیرها می آیند و می فرایند، بدون اینکه بخواهند احساس مسئولیت نمایند. حالا چه به عنوان مدیرعامل و چه به عنوان سرپرست. تا زمانی هم که این بی ثباتی در باشگاه باشد تیم به لحاظ فنی نمی تواند ثباتی داشته باشد. این یکی از معضلات بزرگ باشگاه استقلال است که همواره دچار بحران است.

مرفاوی در ادامه درباره حضور علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست در باشگاه استقلال نیز خاطر نشان کرد: ان شاءالله فتح الله زاده پیروز گردد. او مدیر باتجربه ای است و چندین سال در استقلال چه خوب و چه بد کار نموده است. ایشان از خود استقلال است و تجربه دارد. امیدوارم که بتواند شرایط باشگاه را بهتر کند، اما تنها نگرانی این است که او باز هم به عنوان سرپرست به باشگاه آمده است. این کمی دغدغه آور است که او به عنوان موقت کار کند. هر کسی که مثل من از دور نگاه می نماید این احساس به او دست می دهد که گفته اند حالا تو برو به عنوان سرپرست کار کن تا ببینیم چه می گردد! این هم به نوعی بی ثباتی است و امیدوارم فتح الله زاده از سرپرستی هر چه سریع تر خارج گردد و به مدیریت باشگاه برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرفاوی: صحبت هایی با فکری برای حضور در نساجی داشته ام، سال هاست ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرفاوی: صحبت هایی با فکری برای حضور در نساجی داشته ام، سال هاست ثباتی در باشگاه استقلال وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید