برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه توزیع ماسک

به گزارش وبلاگ زیبا، رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت از تکمیل سامانه نظارتی بر چرخه تولید تا توزیع ماسک در کشور خبر داد و گفت: در صورت مشاهده هرگونه عرضه خارج از شبکه توزیع، ضمن قطع سهمیه مواد اولیه شرکت خاطی، پرونده به دستگاه قضا ارسال می شود.

برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه توزیع ماسک

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ زیبا، دبیر کارگروه مقابله با کرونا (ستاد لجستیک کرونا وزارت صمت) با اشاره به استقبال بخش خصوصی در مشارکت تولید ماسک اضافه نمود: خوشبختانه به دلیل افزایش تولیدکنندگان داخلی ماسک، جای هیچگونه نگرانی کمبود ماسک وجود ندارد و کارگروه در راستای مدیریت شبکه توزیع با اولویت برای شبکه درمان کشور و مردم، کلیه فرایند های تولید تا توزیع را در سامانه ثبت و رصد می کند.

گلپور تاکید کرد: مردم شریف ایران جهت خرید ماسک استاندارد از مکان های معتبر اقدام کنند و در صورت مشاهده گرانفروشی در داروخانه ها به تلفن های 190 وزارت بهداشت و در صنوف به 124 وزارت صمت اطلاع دهند.

رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت از تکمیل سامانه نظارتی بر چرخه تولید تا توزیع ماسک در کشور خبر داد و گفت: شرکت های تولیدی ملزم به رعایت دستورالعمل های کارگروه مقابله با کرونای وزارت صمت می باشند و در صورت مشاهده هرگونه عرضه خارج از شبکه توزیع، ضمن قطع سهمیه مواد اولیه شرکت خاطی، پرونده به عنوان عرضه خارج از شبکه و قاچاق به دستگاه قضایی ارسال می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه توزیع ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه توزیع ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید