اخبار اقتصادی

(تصویر) نخستین خلبان زن ایرانی

21 سال پیش در چنین روزی عفت تجارتچی در تهران درگذشت. اواخر عمرش گفته بود: هنوز هم وقتی هواپیمایی در آسمان می بینم، هوایی می شوم.

27 شهریور 1399

برخورد قاطع با عرضه خارج از شبکه توزیع ماسک

رییس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت از تکمیل سامانه نظارتی بر چرخه تولید تا توزیع ماسک در کشور خبر داد و گفت: در صورت مشاهده هرگونه عرضه خارج از شبکه توزیع، ضمن قطع سهمیه مواد اولیه شرکت خاطی، پرونده به دستگاه قضا ارسال می شود.

23 شهریور 1399

خبرنگاران بورس منطقه ای کشاورزی زنجان از ازمیر ترکیه الگوبرداری می نماید

زنجان- خبرنگاران- رییس کمیسیون کشاورزی، آب و اقتصاد سبز اتاق بازرگانی زنجان گفت: الگوی بورس منطقه ای کشاورزی این استان از بورس منطقه ای کشاورزی اِزمیر ترکیه گرفته خواهد شد چراکه رابطه مالی خوبی بین استان زنجان و استان ترکیه در جریان است.

10 شهریور 1399

افرادی که ثابت کردند هرچیزی را می توانید تغییر دهید

خبرنگاران: در این مطلب ماجرا های باورنکردنی از افرادی را می خوانید که توانستند زندگی خودشان را در عرض یک سال تغییر دهند.

7 شهریور 1399

مدرس خیابانی: فراوری خودرو به روز های اوج برگشته است، برنامه فراوری 1.2 میلیون خودرو در امسال

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از برنامه فراوری یک میلیون و 200 هزار خودرو در امسال اطلاع داد و گفت: فراوری خودرو کشور به روز های اوج برگشته است.

26 مرداد 1399

تاکید معاون استاندار سیستان وبلوچستان بر تحقق پروژه جی نف

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان وبلوچستان بر هم افزایی بین دستگاه های اجرایی برای تحقق برنامه های پروژه ملی جی نف در این استان تاکید کرد.

19 مرداد 1399

کابینه مصطفی الکاظمی تکمیل شد ، فواد حسین وزیر خارجه

نمایندگان مجلس عراق در جلسه امروز خود تکلیف وزرای باقیمانده در کابینه مصطفی الکاظمی را تعیین کردند.

16 مرداد 1399

افزایش مقاومت محصولات کشاورزی توسط محققان شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از شرکت های دانش بنیان با 9 سال سابقه کار و با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی و فارغ التحصیلان کشاورزی توانست انواع پایه های رویشی و نهال درختان میوه با پایه های رویشی را فراوری کند. کاری که باعث افزایش...

12 مرداد 1399

کاهش واردات طلا در هند با شیوع ویروس کرونا

قرنطینه سراسری در هند باعث شده است که حدود 99.5 درصد از واردات طلا در این کشور کاهش پیدا کند.

6 مرداد 1399

خبرنگاران کمیته حقیقت یاب آتش سوزی در جنگل ها و مراتع گچساران تشکیل شد

گچساران- خبرنگاران - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته حقیقت یاب برای شناسایی متخلفان احتمالی آتش سوزی در جنگل ها و مراتع گچساران تشکیل شد.

5 مرداد 1399

سوپرمارکت آنلاین ظرفیتی مغفول در گلستان

یک فعال حوزه کسب وکارهای اینترنتی گفت: با وجود این که در گلستان در زمینه بعضی از کسب وکارهای اینترنتی اقدامات خوبی اجرا شده اما متأسفانه هنوز در زمینه سوپر مارکت آنلاین خوب عمل نشده است.

31 تیر 1399

بهترین ایده های طراحی آشپزخانه در سال 2018

با سرعت چشمگیر حرکت قطار مد و تغییر بلافاصلهٔ سبک های مختلف، نمی توان اسم هر چیزی را طراحی گذاشت. ایده های طراحی آشپزخانه در بسیاری از صفحات اینترنتی به وفور یافت می شوند. با این حال به قول معروف هر گردی گردو نیست و ما نیز در این مطلب، ایده های خاص و منحصر...

21 تیر 1399

رصد و آنالیز سریع شرایط سلامت موزه های کشور در کوتاه ترین زمان ممکن

با تشکیل کمیته بحران و حفاظت پیشگیرانه در موزه های کشور رصد، آنالیز شرایط سلامت و سریع خسارات ناشی از شرایط بحرانی در موزه ها در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شده است.

19 تیر 1399

گزارش تحقیق و تفحص قاچاق کالا در دستور کار مجلس ، هیچگونه فشاری مبنی بر عدم قرائت گزارش نیست

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هیچگونه فشاری از بیرون درباره قرائت نشدن گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق نیست و قطعا این گزارش در مجلس قرائت خواهد شد.

19 تیر 1399

اولیانوف: آمریکا با خروج از برجام امنیت خلیج فارس را خدشه دار کرد

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، در پیامی توئیتری با یادآوری دومین سالگرد خروج یکجانبه آمریکا از برجام گفت: می بینیم که این اقدام به وخامت اوضاع امنیتی خلیج فارس، توسعه برنامه هسته ای ایران فراتر...

15 تیر 1399

خبرنگاران اشتغال همسو با شرایط جدید اقلیمی در پلدختر ایجاد گردد

خرم اباد - خبرنگاران بخشدار مرکزی پلدختر گفت: باتوجه به شرایط اقلیمی جدید و تغییرات حریم رودخانه و مسیل ها و با احترام به طبیعت باید تغییراتی در جهت زندگی پایدار و اشتغال همسو با شرایط جدید اتخاذ گردد.

13 تیر 1399

دستور اسحاق جهانگیری برای بررسی امکان بخشودگی جرایم مالیاتی

معاون اول رئیس جمهور پیرو درخواست رئیس اتاق ایران در مورد بخشودگی 100 درصدی جرائم موضوع ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم به واسطه خسارت های وسیع وارد شده بر کسب وکارها ناشی از شیوع بیماری کرونا، از وزیر اقتصاد خواست تا این درخواست را بررسی کرده، اقدامات...

12 تیر 1399

ناگفته هایی درباره مرگ عزیزان در دوران کرونا

20 اسفندماه 98 شاهد مرگ مظلومانه و غریبانه پدرم بودم. در تمام عمرم انقدر غمگین نبودم. پدرم هیچ مراسمی نداشت و من نتوانستم با خانواده ام سوگواری کنم و آنها را در آغوش بکشم. من تجربه فوت مادرم را هم داشته ام؛ خیلی دردناک بود اما قضیه درباره پدرم خیلی فرق می...

9 تیر 1399

امسال 3 مرکز استان دیگر به شبکه ریلی وصل می شود

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها با بیان اینکه 9 پروژه ریلی به طول 1660 کیلومتر برای تکمیل اولویت گذاری شد، گفت: امسال 3 مرکز استان دیگر، به شبکه ریلی وصل می شود.

6 تیر 1399

آموزشگاه فنون برق با هدف بهبود فضای اشتغال در بخش فنی

آموزشگاه فنون برق از سال 93 فعالیت خود را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با هدف بهبود فضای اشتغال در بخش فنی به خصوص حوزه برق و الکترونیک آغاز نموده است و دوره های آموزشی متعددی را برگزار نموده است.

4 تیر 1399
تعداد: (165)