بودجه شهرداری امامزاده عبدالله به 80 میلیارد ریال رسید

به گزارش خبرنگاران، جواد صلواتی عصر دوشنبه در آئین افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری امام زاده عبدالله با اشاره به بیش از 4 پروژه عمرانی در این شهر خاطر نشان کرد، پروژه تعریض معابر و آسفالت چند خیابان و کوچه بااعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بودجه شهرداری امامزاده عبدالله به 80 میلیارد ریال رسید

شهردار امام زاده عبدالله با بیان اینکه این شهرداری به همت کارکنان و اعضای شورای اسلامی شار از رتبه یک به رتبه 4 ارتقا پیدا کرد، اضافه نمود: در سال های گذشته میزان بودجه این شهرداری حدود 30 میلیارد ریال بود که در امسال توانستیم به بیش از 80 میلیارد ریال افزایش دهیم.

صلواتی با اشاره به اینکه 72 درصد از بودجه شهرداری مربوط به عمرانی و مابقی بودجه جاری است، ادامه داد: به کمک مسئولان شهرستان نیازمندیم تا این شهر زیبا را زیبا تره جلوه دهیم.

وی با بیان اینکه به سمت شهر مذهبی توریستی، گردشگری پیش می رویم، اضافه نمود: این شهر تازه تاسیس است و برای کارهای بیشتر به مساعدت های مسئولان نیازمند است.

صلواتی با اشاره به اینکه به همت بنیاد مسکن اسنقلاب اسلامی بیش از 748 مسکن در این شهر مقاوم سازی و نوسازی شد، ادامه داد: نوسازی و مقام سازی خانه های این شهر با تسهیلات بنیاد مسکن به مبلغی حدود 110 میلیارد ریال انجام شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بودجه شهرداری امامزاده عبدالله به 80 میلیارد ریال رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بودجه شهرداری امامزاده عبدالله به 80 میلیارد ریال رسید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید