ترکیب تیم ملی کایاک برای رقابت های جهانی و کسب سهمیه المپیک تعیین شد

به گزارش وبلاگ زیبا، با نظر حسین ملی ترکیب نهایی تیم ملی کایاک ایران برای حضور در رقابت های جهانی آبهای آرام و کسب سهمیه المپیک توکیو تعیین شد و ایران با 5 پاروزن راهی این کشور می شود.

ترکیب تیم ملی کایاک برای رقابت های جهانی و کسب سهمیه المپیک تعیین شد

به گزارش وبلاگ زیبا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت های قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک 2020 قرار است 30 مرداد تا 3 شهریور به میزبانی شهر سگد در مجارستان برگزار شود و ملی پوشان ایران نیز در این رویداد حضور خواهند داشت.

برهمین اساس حسین ملکی مربی تیم ملی کایاک ایران ترکیب نهایی خود برای حضور در رقابت های جهانی را گفت که طبق نظر وی ایران با 5 پاروزن راهی مجارستان می شود.

احمدرضا طالبیان، امین بوداغی، علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و امید احمدی ملی پوشانی است که قرار است در رقابت های جهانی به میزبانی مجارستان شرکت کنند و مسابقه بدهند.

قایقران های ایران قرار است در کایاک چهار نفره 500 متر، کایاک تکنفره 5 کیلومتر، 500 و 200 متر به آب بزنند و مسابقه بدهند.

حسین ملکی مربی تیم ملی کایاک ایران درباره ترکیب نهایی تیمش برای مسابقات گفت: این 5 قایقران ماه ها در اردو بوده و تلاش کرده اند و قرار است راهی مجارستان شوند. ما تا آخرین زمانی که فرصت داشته باشیم نفرات را تست می کنیم تا بتوانیم بهترین ها را برای بهترین قایق انتخاب کنیم.

وی درباره ترکیب قایق چهارنفره نیز بیان نمود: همانطور که گفتم ما این فرصت را داریم تا بازهم ملی پوشان را تست کنیم به همین دلیل تا آخرین روزی که قوانین به ما اجازه بدهند سعی می کنیم پیش برویم و سپس با آن ترکیبی که به نظرمان بهترین است و می تواند بهترین نتیجه را بگیرد به آب می زنیم.

مربی تیم ملی کایاک ایران درباره دیگر مسافت ها نیز شرح داد: در کایاک تکنفره 5 کیلومتر طبق برنامه ای که داریم علی آقامیرزایی مسابقه می دهد. بعد از مشخص شدن ترکیب نهایی کایاک چهارنفره نیز ملی پوش مسابقات تکنفره مشخص می شود. آن ملی پوشی که در قایق چهارنفره نباشد در تکنفره 200 و 500 مسابقه می دهد.

ملکی همچنین گفت: رقابت های قهرمانی جهان سطح بسیار بالایی دارد و بهترین قایقران های جهان برای کسب سهمیه المپیک در آن پارو می زنند. ما تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم پیروز باشیم و بهترین زمان ممکن را ثبت کنیم. همه ملی پوشان در این ماه ها با تمام توان تلاش کرده اند و من به آنها ایمان دارم. می دانم از جان و دل برای پیروزیت تلاش خواهند کرد.

تیم ملی قایقرانی ایران برای کسب سهمیه المپیک راهی رقابت های جهانی می شود و باید برای این عنوان با بهترین های جهان در شهر سگد رقابت کند.

پیش از این مهسا مجللی و مسعود مهدوی نیا مربیان تیم های ملی آبهای آرام بانوان و پاراکانو نیز ترکیب های خود را برای مسابقات جهانی گفتند.

آرزو حکیمی، هدیه کاظمی و الناز شفیعیان ملی پوشان آبهای آرام بانوان هستند و نادر عیوضی، اسلام جاهدی و شهلا بهروزی راد نیز ترکیب تیم پاراکانو را تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترکیب تیم ملی کایاک برای رقابت های جهانی و کسب سهمیه المپیک تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب تیم ملی کایاک برای رقابت های جهانی و کسب سهمیه المپیک تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید