رضا شکاری: امیدوارم با این بازیکنان به المپیک برویم

به گزارش وبلاگ زیبا، هافبک ملی پوش تراکتور با ستایش از کادرفنی تیم ملی امید می گوید تیم ملی امید با این بازیکنان و کادرفنی می تواند به المپیک صعود کند.

رضا شکاری: امیدوارم با این بازیکنان به المپیک برویم

به گزارش وبلاگ زیبا، رضا شکاری درباره اردوی تیم ملی امید گفت: به جز لژیونرها، همه بازیکنان اینجا هستند. اردوی خوبی داریم. امکانات مناسبی فراهم شده است. در انتها هم با تیم ملی بزرگسالان بازی خواهیم کرد.

اودرباره مربیگری فرهاد مجیدی در این تیم به جای زلاتکو کرانچار اظهار کرد: از زمانی که آقای مجیدی آمده است، تیم سرحال و با روحیه شده است. مجیدی در بعضی مواقع بازیکنان را طوری تمرین می دهد که بازیکنان دوست دارند با هم رقابت کنند. الان تمرینات یکنواخت نیست و طبیعتا پیشرفت هم داشتیم.

هافبک جدید تراکتور درباره صعود به المپیک بعد از حدود نیم قرن گفت: نمی توان بدون حساب گفت که به المپیک می رویم. الان کادرفنی عوض شده و انگیزه بازیکنان دوچندان شده است. با این بازیکنانی که در اختیار داریم، امیدوارم به المپیک برویم.

شکاری درباره شروع تمرینات بدنسازی تیم های لیگ فزونی برای شروع مسابقات اظهار کرد: الان در اولین جلسه تمرین تیم ملی هستیم اما خودم دوست دارم در تیم ملی هم تمرین بدنسازی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رضا شکاری: امیدوارم با این بازیکنان به المپیک برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا شکاری: امیدوارم با این بازیکنان به المپیک برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید