پرسپولیسی پرحاشیه: متادون نه، استامینوفن خوردم

به گزارش وبلاگ زیبا، حمیدرضا علیپور:احمدرضا احمدوند، بازیکن سابق جوانان استقلال که در نقل وانتقالات تابستانی قرار بود به پرسپولیس بپیوندد، در نهایت نامش در لیست این باشگاه ثبت نشد.

پرسپولیسی پرحاشیه: متادون نه، استامینوفن خوردم

این بازیکن وقتی با خبر کنار رفتن از لیست پرسپولیس روبه رو شد، کوشش کرد با انتشار استوری هایی تهدیدآمیز نسبت به این شایعات واکنش نشان دهد. این اتفاق اما باعث شد تا محسن خلیلی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد. سرپرست پرسپولیس در این خصوص به ورزش3 گفت: در شرایطی که تیم در ترکیه حضور داشت، باشگاه با این بازیکن قرارداد بست. طبق روال در بازگشت تیم از ترکیه، آنها راهی ایفمارک شدند تا تست های پزشکی را پشت سر بگذارند. بعد از اعلام تست ها مشخص شد این بازیکن از ماده غیرقانونی متادون استفاده نموده است. این ماده جزو مواد کاملا غیرقانونی و ممنوعه محسوب می گردد. با این حال با نظر کادرپزشکی، بار دیگر از او خواسته شد تا صبح روز بعد در تست مجدد حضور یابد اما در اتفاقی عجیب او برخلاف نوبت مشخص شده، چند روز بعد در ایفمارک حاضر شد.

احمدوند اما در این خصوص نظر دیگری دارد. این بازیکن جوان در گفت وگو با وبلاگ زیبا در پاسخ به صحبت های سرپرست پرسپولیس گفت: من نمی دانم خلیلی چه مسئله ای با من دارد اما در این خصوص باید بگویم که هیچ کدام از حرف های او صحت ندارد و من کاملا آن را تکذیب می کنم. زمانی که به پرسپولیس آمدم چند روز قبل سرما خورده بودم که دکتر برای من استامینوفن تجویز کرد و من هم چون نمی دانستم قرار است تست بدهم این دارو را مصرف کردم و در نتیجه تست من مثبت در آمد. بعد از اینکه باشگاه از من خواست دوباره فردا این تست را بدهم من با توجه به اینکه در باشگاه مقاومت سرباز بودم اعلام کردم فردا نمی توانم مرخصی بگیرم اما چون به خودم ایمان دارم 2روز دیگر تست می دهم. اما خلیلی و دکتر حقیقت خودشان این تست را 4روز عقب انداختند و من اصلا قصد نداشتم دیر بروم.

احمدوند در سرانجام گفت: واقعا برای خلیلی متاسفم که این طور با آینده من بازی کرد و باید بگویم که من هیچ وقت دوپینگ ننموده ام و نمی کنم. من به خودم ایمان دارم. این بازیکن همچنین با انتشار یک استوری دیگر محسن خلیلی را به نوعی متهم کرد که از او مطالبه پول نموده است. احمدوند در این استوری نوشته بود: آقای خلیلی، اگر سر کیسه را شل می کردم الان متادونی نبودم، آدم خوبه بودم!

منبع: همشهری آنلاین

به "پرسپولیسی پرحاشیه: متادون نه، استامینوفن خوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی پرحاشیه: متادون نه، استامینوفن خوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید