کلوپ: بازگشت کوتینیو به لیورپول ممکن نیست

به گزارش وبلاگ زیبا، سرمربی تیم فوتبال لیورپول به همه برآورد ها درباره احتمال بازگشت ستاره برزیلی سابق این تیم انتها داد.

کلوپ: بازگشت کوتینیو به لیورپول ممکن نیست

به گزارش وبلاگ زیبا، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول به هواداران لیورپول هشدار داد که منتظر بازگشت فیلیپه کوتینیو به این تیم نباشند.

کوتینیو ماه ژانویه سال 2018 برخلاف میل باشگاه لیورپول این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد و البته با رفتنش به اسپانیا درآمدی 142 میلیون پوندی برای قرمزپوشان مرسی ساید به ارمغان آورد.

برخلاف فصل اول حضورش در نوکمپ، کوتینیو فصل گذشته روزهای پرفروغی در بارسلونا نداشت و حتی بعضاً از سوی هواداران بارسلونا هو شد. به همین دلیل برآورد هایی درباره خروج او از جمع بازیکنان تیم قهرمان فصل گذشته لالیگا و احتمال بازگشتش به آنفیلد هم مطرح شد که اکنون کلوپ می گوید چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

کلوپ به ESPN گفت: در کل، فیلیپه کوتینیو می تواند به هر تیمی در این دنیا کمک کند و من از این بابت صد درصد مطمئنم. پس مسئله این نیست که او نمی تواند به ما کمک کند. من کوتینیو را دوست دارم. او فوتبالیست فوق العاده ای است اما برگرداندن او به تیم مان نیاز ماندن مبالغ بسیار هنگفتی است و امسال هم ما در وضعیتی نیستیم که توان پرداخت چنین ارقامی را داشته باشیم.

کلوپ اضافه کرد: برگشتن کوتینیو غیرممکن است. همانطور که گفتم او توانایی ارتقای سطح بازی هر تیمی را دارد که این شامل تیم ما هم می شود اما من واقعاً امیدوارم که کوتینیو بتواند یک بار دیگر شانسش را در بارسلونا امتحان کند. شاید هم امتحان کرده و به نتیجه هم رسیده باشد. ما با هم ارتباط داریم اما آنقدر به یکدیگر نزدیک نیستیم که دقیقاً بدانم الان چگونه کار می کند. این چیزهایی که درباره اش می شنوید فقط خبرهای روزنامه هاست و از این جور چیزها. اگر همه چیزهایی که روزنامه ها می نویسند درست بود که باید حیرت کرد. اگر این داستان چیزی شبیه آنچه که آنها درباره من می نویسند باشد، می گویم که کوتینیو کاملاً در بارسلونا راضی است و می خواهد یک قرارداد جدید 6 ساله یا بیشتر ببیندد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: بازگشت کوتینیو به لیورپول ممکن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: بازگشت کوتینیو به لیورپول ممکن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید