انتقاد از وضعیت تیم ملی امید، پیروانی: همه مربیان بد و مدیران خوب هستند؟

به گزارش وبلاگ زیبا، سرمربی سابق تیم ملی امید می گوید در 40 سال اخیر ناکامی تیم ملی امید به گردن مربیان افتاده و هیچ کدام از مدیران پذیرای اشتباهات خود نیستند.

انتقاد از وضعیت تیم ملی امید، پیروانی: همه مربیان بد و مدیران خوب هستند؟

غلام حسین پیروانی در گفت وگو با وبلاگ زیبا، درباره برکناری زلاتکو کرانچار از سرمربیگری تیم ملی امید بعد از عملکرد ضعیف این تیم در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک و کمبود منابع ارزی گفت: بعد از المپیک 1976 مونترال کانادا که می توانستیم از گروهمان بالا برویم، بیش از 40 سال می گذرد. در این سال ها فقط حذف شدیم. یعنی همه مربیان خراب و دست اندر کاران خوب هستند؟ حسن حبیبی مربی عالی برای تیم ملی امید بود که پرسپولیس و تاج دنبال او بودند و هر دو تیم را می برد و در نتیجه با پاس قهرمانی می شد.

وی ادامه داد: مربیانی زیادی در این سال ها سرمربی تیم ملی امید بودند اما هیچ کدام پیروز نشدند. به اعتقاد من دست اندرکاران و مسئولان مشکل دارند و هر مرتبه که شکستی می خورند، به سراغ مربی بعدی می روند.

سرمربی سابق تیم ملی امید اظهار کرد: من آدم عقده ای نیستم که موج منفی بدهم. به نظرم همان برنامه ای که برای تیم ملی بزرگسالان در نظر می گیرند، باید برای تیم ملی امید هم اجرا نمایند. متأسفانه به این تیم شخصیت نمی دهند. همین سال جاری هم عده ای به تیم ملی امید همکاری نکردند. البته کسانی هم که در باشگاه ها هستند، حق دارند. ساختار ضعیف است، کرانچار مقصر نیست. استیلی مدیر لایق و فهیمی است اما ساختار ایراد دارد.

پیروانی تاکید نمود: استیلی، بختیاری زاده و شاهرودی افراد شاخصی هستند. آیا همه مربیان بد و مسئولان خوب هستند؟ دل ها یکی نیست. در مدتی که عهده دار تیم ملی امید بودم، پدرم سوخت! در بازی های آسیایی گوانگ ژو به ژاپن و کره جنوبی باختیم و چهارم شدیم. این دو تیم در المپیک سوم و چهارم شدند. سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی گفت شما ابقاء شدید ولی من نماندم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقاد از وضعیت تیم ملی امید، پیروانی: همه مربیان بد و مدیران خوب هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از وضعیت تیم ملی امید، پیروانی: همه مربیان بد و مدیران خوب هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید