بسکتبال

بیوگرافی بوفون ، بهترین دروازه بان تاریخ دنیا فوتبال!

ورزش فوتبال یکی از هیجان انگیزترین ورزش ها در کل دنیا است و نمادی از قدرت ورزش هر کشور محسوب می گردد. افراد زیادی به این ورزش علاقه مندند و حتی اگر خودشان هم بازی ننمایند آن را دنبال می نمایند. اگر شما نیز از هواداران این ورزش هستید حتما دوست دارید با بیوگرافی...

30 مهر 1399

راهکارهایی برای ترک اعتیاد به گوشی و اینترنت

آیا شما مرتباً در حال پیامک زدن، گشت و گذار در اینترنت، ارسال ایمیل، استفاده از برنامه ها و بازی کردن هستید؟ بسته به اینکه چقدر وقت و زمان خود را در گوشی و اینترنت می گذرانید، ممکن است در استفاده بیش از حد از تلفن همراه مشکل داشته باشید. استفاده بیش از...

3 مرداد 1399

خبرنگاران فرنگی کار تیم ملی: تعویق المپیک توکیو از انگیزه های من نمی کاهد

تهران- خبرنگاران- ملی پوش وزن 60 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی می گوید: تعویق بازی های المپیک 2020 توکیو به سال تابستان 2021 در برنامه های من تاثیری ندارد و از انگیزه هایم برای حضور در این رویداد جهانی کم نخواهد کرد.

28 اردیبهشت 1399

هوستون راکتس با درخشش جیمز هاردن از سد مینه سوتا گذشت

به گزارش خبرنگاران، تیم هوستون راکتس بامداد امروز سه شنبه در ادامه رقابتهای بسکتبال حرفه ای NBA میزبان مینه سوتا تیمبروولوز بود که این تیم را با حساب 113 بر 102 از پیش روی برداشت. جیمز هاردن فوروارد تیم هوستون در این بازی 31 امتیاز، 10 ریباند و 11 پاس منجر به...

17 اردیبهشت 1399

یاران حدادی، یاران کاظمی را شکست دادند

خبرنگاران: یاران حامد حدادی مقابل یاران ارسلان کاظمی در لیگ بسکتبال چین به پیروزی رسیدند.

9 بهمن 1398

جدول زمان بندی کامل بازی های پاراآسیایی 2018، مشخص شدن ساعت افتتاحیه، اختتامیه و سالن های برگزاری مسابقات

سومین دوره بازی های پاراآسیایی در مهر ماه و به مدت هشت روز در شهر جاکارتا، پایتخت اندونزی برگزار خواهد شد.

15 دی 1398

فلاح: رقم قرارداد ایوانوویچ معقول و کمتر از مربیان داخلی است

مدیر تیم بسکتبال آویژه صنعت پارسا گفت: بودجه، تفاوت تیم ها معین می کند و هر تیم که پول بیشتر بدهد، طبیعتا بازیکن بهتری جذب می کند.

28 آبان 1398

مبین شیخی قراردادش را با تیم بسکتبال شهرداری گرگان تمدید کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم شهرداری گرگان در ادامه یارگیری برای حضور در فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، قرارداد مبین شیخی گارد راس جوان و گرگانی خود را یک فصل دیگر تمدید کرد.

9 آبان 1398

قضاوت 35 داور خراسان شمالی در مسابقات قهرمانی دانش آموزان کشور

عباس امیرآبادی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: 35 داور از آموزش و پرورش خراسان شمالی در سی امین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان کشور در رشته های فوتبال، لنگ، کبدی، بسکتبال سه نفره، کشتی پهلوانی و ورزش های زور خانه ای قضاوت می نمایند.

10 خرداد 1398

از اندونزی، یخچالی: می خواستیم از کره انتقام بگیریم، حریف دنبال حاشیه سازی بود

بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: تیم ایران چهار سال پیش در فینال بازی های آسیایی مغلوب کره گردیده بود و اینجا می خواستیم انتقام بگیریم.

20 آبان 1397