همایشها و نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاه ملی پژوهش و فناوری در هفته اول دی، معرفی پژوهشگران برتر در روز پژوهش

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران از برگزاری نمایشگاه ملی پژوهش و فناوری در این دانشگاه در هفته اول دی ماه اطلاع داد و اضافه نمود: طی 2، 3 سال گذشته هر عضو هیئت علمی 3 محور تحقیقاتی خود را تعیین نموده و بر این اساس زمینه های تحقیقاتی دانشگاه...

25 فروردین 1398

شفر کیارستمی می گردد!

آرمن ساروخانیان ، وینفرید شفر کنفرانس مطبوعاتی اش بعد از شکست مقابل سایپا و کنار رفتن از جام حذفی را با این جمله آغاز کرد: زندگی ادامه دارد.

23 اسفند 1397

برنامه وزارت بهداشت برای به روز رسانی آمار حوزه سلامت

به گزارش خبرنگاران، سیدمحمود تارا با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی استفاده از آمار در نظام سلامت، گفت: در این همایش، مدیران، کارشناسان و صاحب نظرات حوزه آمار در وزارت بهداشت حضور داشتند و کارگاه های متعددی با همکاری مرکز آمار ایران و معاونت برنامه...

15 اسفند 1397

گردشگری را می توان با استانداردسازی تقویت کرد

معاون سازمان ملی استاندارد با تأکید بر اینکه در استان ها بحث ظرفیت شناسی باید راهنمایی گردد، گفت: گردشگری کشور و استان فارس را می توان با استانداردسازی جهانی تقویت کرد.

4 اسفند 1397

دلایل تحریم انتخابات مجلس بحرین از سوی جمعیت الوفاق

به گزارش خبرنگاران، همزمان با نزدیک شدن به انتخابات مجلس در بحرین توییتر جمعیت الوفاق مجددا آغاز به فعالیت کرد و اولین پست آن اعلانیه آغاز کنفرانس خبری جاری در لندن برای اعلام موضع الوفاق در خصوص انتخابات است.

27 بهمن 1397

مادلین آلبرایت: ترامپ هدیه ای آسمانی برای پوتین است

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در مصاحبه ای گفت، با توجه به مواضع رئیس جمهوری آمریکا نسبت به ناتو و اتحادیه اروپا می توان گفت وی هدیه ای از آسمان برای رئیس جمهوری روسیه است.

24 بهمن 1397

بودجه دولت در سال 98 باید به نفع طبقات ضعیف و محدودسازی طبقات مرفه بسته گردد

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: بودجه دولت در سال 98 باید به نفع طبقات ضعیف و محدود سازی طبقات مرفه بسته گردد که کاری ممکن است.

6 بهمن 1397

جشنواره کلوخ پزان در اقلید برگزار گردید

کلوخ پز یک رسم دیرینه مردم اقلید است که هر سال با برپایی آن کشاورزان این دیار ضمن به جای آوردن شکر نعمت های خداوند، به استقبال فصل پاییز می روند؛ این آیین سال جاری در قالب یک جشنواره برگزار گردید.

19 آذر 1397

انتقال آب خزر به حوضه اترک در گلستان را دنبال می کنیم

به گزارش خبرنگاران، علی محمد چوپانی عصر دوشنبه در همایش ملی فراوری و تجارت زیتون در گرگان اظهار کرد: دریای خزر می تواند آب مورد احتیاج 10 استان کشور را تامین کند.

5 مهر 1397